Dane do kontaktu (2)

Adres:

KABE Sp. z o.o.
43-190 MIKOŁÓW,
ul. Waryńskiego 63
tel: (+48) 323 248 900
fax: (+48) 323 248 901
GSM +48 607 631 696
 
Godziny otwarcia Działu Handlowego:
od poniedziałku do czwartku od 8:00 do 16:00
w piątek od 8:00 do 15.00,
 

Sekretariat
 
Iwona Smyczek
tel:      +48 323 248 950  
e-mail: firma@kabe.pl

Dział handlowy
 
e-mail:   handel@kabe.pl
tel:        +48 323 248 920  
gsm:      +48 605 337 675

Kierownik Działu Handlowego -mgr  Iwona Kuszka
e-mail:   i.kuszka@kabe.pl 
tel.        +48 323 248 945

Specjalista ds. handlowych i magazynowych - Sabina Konieczny
e-mail:    s.konieczny@kabe.pl
tel:         +48 323 248 923
 
Serwis produktów i akumulatorów
 
Jerzy Gorol
e-mail:   j.gorol@kabe.pl
tel:        +48 323 248 960

Produkcja KABE Sp. z o.o.

Ds. elektronicznych- Marcin Pytel
e-mail:   m.pytel@kabe.pl
tel:        +48 323 248 930
 
Ds. mechanicznych- Adam Drosdek
e-mail:   a.drosdek@kabe.pl
tel:        +48 323 248 933
 
Ds. zaopatrzenia - Bartłomiej Jastrzębski
e-mail:   b.jastrzebski@kabe.pl
tel:        +48 323 248 925
 
Wsparcie techniczne:
 
mgr inż. Leszek Blacha
e-mail:   l.blacha@kabe.pl
tel:        +48 323 248 932
 
mgr inż. Dariusz Koczar
e-mail:  d.koczar@kabe.pl
tel:       +48 323 248 984
 
mgr inż. Paweł Długajczyk
e-mail:  p.dlugajczyk@kabe.pl
tel:       +48 323 248 984
 
Mariusz Skorodzień
e-mail:   m.skorodzien@kabe.pl
tel:        +48 323 248 937