Oferta pracy dla handlowca

Zakres obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie klientów,
- budowa pozytywnych relacji z klientami,
- realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
- doradztwo w zakresie oferty handlowej,
- przygotowywanie ofert,
- obsługa klienta.

Cechy osobowe:
- samodzielność i dyscyplina w działaniu,
- zorganizowanie i systematyczność w pracy,
- umiejętność prowadzenia negocjacji przez telefon,
- umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientem.

Oczekiwania:
- komunikatywność i dobra dykcja,
- b.dobra znajomość obsługi komputera,
- znajomość branży teletechnicznej będzie dodatkowym atutem,
- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- stabilne zatrudnienie w firmie o długiej historii i dobrej renomie,
- motywacyjny system wynagrodzeń,
- niezbędne narzędzia do pracy,
- możliwość podnoszenie umiejętności,
- ciekawa praca w zgranym zespole.

 Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres rekrutacja@kabe.pl

Praktyki zawodowe

Zapraszamy uczniów szkół średnich oraz studentów o profilu technicznym na praktyki zawodowe i staże w naszej firmie.
Od wielu lat pomagamy młodzieży poznać tajniki produkcji, budowy i działania oraz zasad projektowania urządzeń elektronicznych.

Oferta pracy dla elektronika

Zakres prac:
- testy funkcjonalne produkowanych urządzeń elektronicznych,
- naprawa analogowych i cyfrowych układów elektronicznych,
- wykonywanie testów i pomiarów na prototypach,
- montaż urządzeń elektronicznych.

Wymagania:
- wykształcenie co najmniej średnie o kierunku: elektronika, automatyka, mechatronika
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
- wiedza z zakresu elektroniki analogowej i cyfrowej,
- umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
- dyspozycyjność,
- prawo jazdy kat. B,
- wytrwałość w realizowaniu zadań.

- umiejętność pracy w zespole.

Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres: rekrutacja@kabe.pl