Zadzwoń do nas: +48 32 32 48 920

KONTAKT

SIEDZIBA FIRMY

KABE Sp. z o.o.
43-190 MIKOŁÓW,
ul. Waryńskiego 63
tel: (+48) 323 248 900
fax: (+48) 323 248 901
GSM +48 607 631 696

Sekretariat
Iwona Smyczek
T.+48 323 248 950
firma@kabe.pl

DZIAŁ HANDLOWY

handel@kabe.pl
T. +48 323 248 920
M. +48 605 337 675
Godziny otwarcia Działu Handlowego:
od poniedziałku do czwartku od 7:30 do 15:30, w piątek od 8:00 do 15.00

mgr Iwona Kuszka
Kierownik Działu Handlowego
i.kuszka@kabe.pl
T. +48 323 248 945

Sabina Konieczny
Specjalista ds. handlowych i magazynowych
s.konieczny@kabe.pl
T. +48 323 248 923

SERWIS PRODUKTÓW I AKUMULATORÓW

Sabina Konieczny
s.konieczny@kabe.pl
T. +48 323 248 923

Produkcja KABE Sp. z o.o.

Marcin Pytel
Ds. elektronicznych
m.pytel@kabe.pl
T. +48 323 248 930

Adam Drosdek
Ds. mechanicznych
a.drosdek@kabe.pl
T. +48 323 248 933

inż. Bartłomiej Jastrzębski
Ds. zaopatrzenia
b.jastrzebski@kabe.pl
T. +48 323 248 925

WSPARCIE TECHNICZNE

mgr inż. Leszek Blacha
l.blacha@kabe.pl
T. +48 323 248 932

mgr inż. Dariusz Koczar
d.koczar@kabe.pl
T. +48 323 248 984

Mariusz Skorodzień
m.skorodzien@kabe.pl
T. +48 323 248 937

FORMULARZ KONTAKTOWY

W celu kontaktu z Przedstawicielem Handlowym prosimy o wypełnienie formularza:

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z nowościami i aktualnościami w naszym asortymencie.